broszura Centrum Interwencji Kryzysowej

Centrum Interwencji Kryzysowej

Czy wiesz, że w Lublinie działa Centrum Interwencji Kryzysowej, w ramach którego udzielane jest wsparcie osobom chorym onkologicznie? Można je uzyskać m.in. w grupie wsparcia dla osób leczonych onkologiczne, do której sukcesywnie prowadzone są zapisy. Poniżej informacja na ten temat.

Rozpoczęliśmy zapisy do bezpłatnej grupy wsparcia dla Chorych leczonych przeciwnowotworowo i ich bliskich. Chorujesz na nowotwór lub opiekujesz się bliskim, który leczy się onkologicznie?
Czujesz, że potrzebujesz wsparcia, kogoś kto mógłby Ci towarzyszyć w tym, przez co przechodzisz, dobrym słowem, radą, obecnością?
Jeśli potrzebujesz porozmawiać, bez skrępowania czy strachu przed oceną… to kameralna grupa wsparcia dla Osób leczonych onkologicznie i ich bliskich jest właśnie dla Ciebie.

Do grupy zapraszamy osoby dorosłe, które aktywnie chcą uczestniczyć w procesie zdrowienia. Jeśli Twój stan zdrowia nie pozwala na osobiste uczestnictwo w grupie możesz zapisać się na indywidualne spotkanie online- za pośrednictwem telefonu lub aplikacji Teams.
Wystarczy, że zadzwonisz do nas.

Wsparcie Pacjentów Onkologicznych